Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persoanele care apartin grupurilor vulnerabile vizate de proiectul ”Intreprinderi sociale responsabile”:  familii monoparentale sau familii cu mai mult de doi copii;  femei;  persoane cu dizabilitati  persoane care traiesc din venitul minim garantat.  persoane de etnie roma;  persoane care au parasit timpuriu scoala;  tineri peste 18 ani care parasesc sistemul institutionalizat de protectie a copilului; sunt invitate sa aplice la urmatorul anunt de angajare: Asociatia pentru Inovare Sociala angajeaza in cadrul salii de sport infiintata ca structura de economie sociala in cadrul proiectului “Intreprinderi sociale responsabile”:  1 lucrator comercial  1 administrator sala de sport  2 instructori de aerobic  1 kinetoterapeut (timp partial)  2 personal curatenie  2 specialisti masaj & cosmetica(timp partial)

Cerinte

 Persoane active interesate de domeniile wellness si frumusete;  Disponibilitatea de a participa la cursurile de calificare/ specializare din cadrul proiectului;  Capacitatea de asimilare de noi cunostinte;  Seriozitate si punctualitate;  Abilitati de comunicare. Ce oferim:  Salariu motivant;  Oportunitati de formare/ calificare profesionala;  Mediu de lucru incluziv care sustine dezvoltarea personala si profesionala.

9 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja