Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, o clinica oftalmologica de prestigiu, OPTOMETRIST in Bucuresti. -testarea vederii in scopul determinarii dioptriei folosind aparatura medicala computerizata de ultima generatie; -prescriptie de ochelari si lentile de contact; -cunoasterea produselor si recomandarea lor in functie de nevoile clientilor; -mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora. -amabilitate in lucrul cu clientii. Beneficii: pachet salarial motivant; mediu de lucru placut si profesionist; contract de munca pe perioada nedeterminata; posibilitatea unui experiente profesionale folosind echipamente de ultima generatie.

Cerinte

-studii de specialitate in domeniile optometrie/optica medicala; -diploma de optometrist si aviz de libera practica; -experienta minima de 2-3 ani in domeniu; -profesionalism, organizare si bune abilitati de comunicare.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja