Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam Optometrist / Inginer optometrist pentru clientul nostru din domeniul oftalmologiei, cu activitate de peste 20 de ani pe piata din Romania, pentru centrele din Bucuresti, Ploiesti si Valenii de Munte. Principalele responsabilitati: - Discutii personalizate si profesioniste cu fiecare pacient; - Consultatii optometrice cu aparatura medicala de ultima generatie; - Prescrirea de ochelari sau lentile de contact in functie de nevoia clientului; - Montarea ochelarilor de vedere si a lentilelor de contact. Clientul nostru ofera: - Salarizare fixa motivanta + bonsuri din vanzari; - Tichete de masa; - Decont transport si asigurare medcala; - Program flexibil (part-time sau full-time) si contract pe perioada nedeterminata; - Traininguri si posibilitati de dezvoltare; - Mediu de lucru dinamic si profesionist.

Cerinte

Cerintele pentru acest post sunt: - Studii de specialitate in domeniu; - Experienta necesara de minim 2-3 ani; - Diploma de optometrist si aviz de libera practica; - Cunostintele de limba engleza contituie un avantaj; - Persoana flexibila, toleranta si amabila; - Bune abilitati de comunicare si vanzare.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja