Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Banca de Joburi recruteaza OPTOMETRISTI pentru una din cele mai importante si cunoscute companii de optica medicala din tara. Veti avea ocazia de a lucra intr-o echipa profesionista si de a va dezvolta personal si profesional in mod continuu. Posturile sunt urgente si limitate. Candidatii trebuie sa aiba domiciliul stabil intr-unul din urmatoarele orase: IASI, CONSTANTA, BUCURESTI, CRAIOVA, SUCEAVA, BACAU. Responsabilitati: - Efectuarea consultatiilor optometrice(stabilirea dioptriilor) pentru angajatii firmelor client - Recomandarea lentilelor de protectie/corectie in functie de nevoia persoanei consultate - Consilierea/ vanzarea /adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii Program de lucru: Flexibil Beneficiile oferite: - Salariu atractiv - Comision atractiv (peste media pietei) - Transport gratuit in oras - Compania ofera locuinta de serviciu. Toate costurile sunt suportate de companie (inclusiv utilitatile) - Program de munca full time, flexibil

Cerinte

Cerinte: - Absolvent Facultate de optometrie (atestat de libera practica) - Experienta in Consultatii optometrice (determinari de dioptrii constituie avantaj) - Domiciliul stabil intr-unul din urmatoarele orase: IASI, CONSTANTA, BUCURESTI, CRAIOVA, SUCEAVA, BACAU - Experienta de lucru anterioara intr-o echipa mobila reprezinta un mare avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai