Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Hotel Paradis**** Cluj-Napoca angajeaza personal cu experienta pentru postul de Ospatar. Un nou punct de referinta printre restaurantele din Cluj-Napoca, Restaurantul Arcimboldo, din incinta Hotel Paradis**** este noul loc de intalnire pentru cei ce pretuiesc bucataria internationala asezonata cu arome locale. In ton cu preparatele de bucatarie va oferim o plateta larga si colorata de vinuri din toate colturile lumii, atat din zonele consacrate cat si din regiuni noi de pe harta mondiala a vinurilor.

Cerinte

Cerinte candidat: - persoana dinamica; - indemanare, atentie distributiva; - abilitati in comunicare si organizare; - seriozitate, punctualitate; - amabilitate; - aspect fizic placut; - atitudine pozitiva in relatiile cu clientii si colegii; - experienta in domeniu; - cunoscator limba engleza; Responsabilitati ospatar: - preluarea si onorarea comenzilor respectand standardele profesionale; - promovarea produselor si serviciilor unitatii; - mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare; - incasarea contravalorii produselor si serviciilor oferite;

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja