Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OSPATARI, BARMANI, CHELNERI in Bucuresti. Recrutam pentru clientii nostri, hoteluri de 4 si 5 stele din Bucuresti, personal part time pentru evenimente: ospatari, barmani, chelneri. Responsabilitati: - respectarea programului de lucru si a celorlalte prevederi din fisa postului; - disponibilitate pentru activitati in diferite intervale orare si in diferite zile ale saptamanii, inclusiv in week-end; - disponibilitatea la convocari in 24 de ore. Beneficii: - salariu atractiv; - conditii de munca excelente in hoteluri de 4-5 stele; - posibilitatea de angajare full time. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza; - atitudine pozitiva si concilianta in relatia cu clientii si colegii; - aspect fizic placut, prezenta agreabila. Candidatul ideal: - persoana dinamica, responsabila, cu capacitate de adaptare la noi schimbari; - spirit de echipa; - rezistenta la stres.

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja