Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta URGENT ospatare pentru contract sezonier in sezonul de iarna 2015 cu posibilitate de plecare imediata. Beneficii Contract de munca inregistrat la Inspectia Teritoriala a Muncii; Asigurare medicala si sociala; Nu percepem comision Cazare si masa asigurate; Consultanta si suport personal pe toata durata contractului. Salarizare intre 1000-1200 euro/luna Posibilitate de continuare a colaborarii cu candidatii si in sezonul de vara 2015. Conditiile de munca si stilul de viata in tari precum Franta, ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala continua, precum un pachet salarial motivant si un standard ridicat de viata. Daca va considerati o persoana care nu se teme de provocari, si care e gata sa lucreze in functie de aptitudinile ei, oferindu-i-se un salariu foarte atractiv , va recomandam sa contactati consultantii nostri pentru a va familiariza cu oferta noastra.

Cerinte

Experiență în: Hotel, Restaurant: minim 6 luni Limba straina: Franceză: Avansat Experienta pe un post similar, ideal un stagiu efectuat in Franta; Ideal calificare in domeniu; Cunostinte de limba franceza ; Atitudine cooperanta; Abilitatea de a lucra în echipa; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou; Movitatia si abilitatea de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza; Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

20 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja