Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client din Belgia, 5 ospatari responsabili, dinamici si orientati catre clienti. Responsabilitatile sunt: - primirea clientilor si stabilirea relatiei cu acestia; - promovarea produselor si serviciilor restaurantului; - oferirea de informatii complete si preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista; - asumarea responsabilitatii pentru intocmirea corecta a notei de plata corespunzatoare fiecarui client si incasarea contravalorii acesteia. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungirea a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza sau engleza la nivel avansat; - experienta pe un post similar de minim 1 an; - persoana empatica, responsabila si eficienta.

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja