Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

WORK & TRAVEL UK: UK HOTEL & RESTAURANT Jobs, Training & Opportunities NU PRIMESTI, NU PLATESTI! – un nou proiect de recrutare cu multe avantaje: - Risc financiar zero. Zero absolut!  - Nu platesti nimic pana cand nu primesti contractul. Absolut nimic! - Fara taxe de inscriere, interviu, procesare dosar sau alte taxe platite in avans. Absolut nici o taxa initiala! - Ne trimiti CV-ul si vom obtine contractul fara a plati nimic inainte. Absolut nimic! - Vei primi si informatii referitoare la masa si cazare, 30-40 lire/saptamana. - Pentru confortul tau, iti vom oferi si itinerariul de calatorie spre angajator. - APLICA CU INCREDERE! INCREDEREA DESCHIDE DRUMURI. Cupluri/prieteni: garantam aceeasi cazare si acelasi angajator. Inscrierile gratuite si plecarile au loc pe toata durata anului. BENEFICII • Salarizare: - Incepand cu 7.50 lire sterline /ora (aprox. 8.20eur/ora). Minim 1050 lire net/luna pentru 40 de ore/saptamana. - In general se lucreaza minim 45-50 de ore/saptamana, ceea ce creste semnificativ veniturile nete. - Exista posibilitatea de 2nd joburi. Tu hotarasti cat de mult doresti sa lucrezi si implicit, cat de mult doresti sa castigi. • Programul de munca: 8-10 ore/zi; 5-6 zile/saptamana. Ore suplimentare: disponibile functie de nevoile angajatorilor CAZAREA si MASA: asigurate pentru toate contractele: gratuit sau contra cost - 34/40 lire/saptamana COSTURI MEDIERE– sunt 2 variante: platesti doar dupa ce primesti contractul sau din salarizare: Varianta 1: 299 lire, aprox. 1500 lei. Se achita in Romania, doar dupa obtinerea contractului Varianta 2: 479 lire. Se achita astfel: Rata 1: 179 lire, aprox. 930 lei, in Romania, doar dupa obtinerea contractului. Rata 2: 300 lire. Din salarizare. CUM APLIC? Foarte simplu: te rugam sa trimiti CV-ul cu poza si copia dupa buletin la una dintre adresele de e-mail de pe site Daca sunt intrebari sau nelamuriri, va stam la dispozitie.

Cerinte

- limba Engleza la nivel conversational - experienta relevanta reprezinta avantaj - recomandarile de la angajatori nu sunt obligatorii, dar sunt binevenite

65 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai