Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

OSPĂTARI CU ANGAJAREA IN GERMANIA Compania germană Medialjob cu sediul in orașul Essen preselectează candidații ideali dornici de un loc de muncă pe termen nelimitat în Germania. Se lucrează în complexe hoteliere de 3,4 si 5 stele din nordul și centrul germaniei. 1/ Aveți un contract de muncă tarifat conform tarifului german pe termen nelimitat cu o perioadă de probă de 3 luni. Contract de muncă direct la angajatorul german. 2/ Salariile expuse în funcție de gradul de calificare și experiență. COMMIS DE RANG salariul 1.730,00 Euro brut Germ.min. A2 DEMI CHEF DE RANG salariul 1.980,00 Euro brut Germ. min. B1 CHEF DE RANG salariul 2.390,00 Euro brut Germ. min. B2 Căutăm colegi talentați in comunicare, carora le place să lucreze in team fără să își piardă zâmbetul de pe buze chiar și in perioadele de stress, atunci cand toți clienții vor sa comande simultam. Veți lucra într-un team colegial,bine dispus, care vă va ajuta să vă perfecționați în continuu. Înscriete la noi aici cu cv-ul tău însoțit de o poză, precizând data de când poți avea prima zi de muncă in Germania, perioada si cât vrei să lucrezi * pe sezon sau nelimitat *Vei avea un contract de muncă din prima zi de lucru și vei beneficia de reduceri la toate activitățile din cadrul regiunii turistice unde te vei afla. CV-ul tău insotit de o poza tip buletin, te rugăm sa le depuni la adresa de E-Mail alăturată sau direct aici pe site. Așteptăm vești de la tine Team Medialjob Alfredstr. 98 45131 Essen

Cerinte

Cerințele noastre sunt să ai experiență in ospătărie și să poți conversa în limba germană. Nu există nici un comision sau taxe la noi la noi, însă există un suport gratuit din partea noastră pentru a te integra cit mai repede și ușor.

10 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai