Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, 1 ospatarita cu experienta ce va lucra intr-un restaurant complex turistic. Responsabilitatile sunt: - primirea clientilor si stabilirea relatiei cu acestia; - preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera - eficienta si profesionista; - cunoasterea preparatelor din meniu; - servirea meniurilor si debarasarea meselor; - asigurarea curateniei restaurantului; - asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata. Beneficii: - salarizare bruta de 1300 eurp/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta de lucru pe un post similat atat in tara cat si in strainatate; - atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii; - aspect fizic placut, prezenta agreabila.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja