Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidate (Fete) pentru posturile de ospatarite. Locul de munca se va desfasura in diverse locatii din Grecia. Salarizare : 600 Euro pe luna + tips Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre angajator. Program de lucru : 8/9 ore pe zi , 6 zile /saptamana ,o zi libera pe saptamana pentru odihna. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza+ foto corp intreg recenta.

Cerinte

Cerinte obligatorii: -doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 25-35 ani. - persoane apte de munca si care pot lucra repede si de calitate - cunostinte avansate de limba engleza + constituie avantaj cunostinte medii de limba greaca. - disponibilitate de prezentare rapida la post - adaptabilitate la cerintele angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja