Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, 2 ospatarite cu experienta ce vor lucra intr-un restaurant cu specific mexican. Responsabilitatile sunt: - primirea clientilor si stabilirea relatiei cu acestia; - cunoasterea preparatelor din meniu; - preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista; - servirea meniurilor si debarasarea meselor; - asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata. Beneficii: - salarizare bruta de 1650 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte avansate de limba franceza; - experienta pe un post similar de minim 1 an atat in tara cat si in strainatate; - aspect fizic placut, prezenta agreabila.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja