Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, 3 persoane responsabile, dinamice si orientate catre client, pentru postul de ospatarite intr-un restaurant. Responsabilitatile sunt:  primirea clientilor si stabilirea relatiei cu acestia ;  promovarea produselor si serviciilor restaurantului;  oferirea de informatii complete si preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista;  asumarea responsabilitatii pentru intocmirea corecta a notei de plata corespunzatoare fiecarui client si incasarea contravalorii acesteia. Beneficii:  salarizare bruta de 1500 euro/luna;  cazarea si transportul sunt asigurate;  posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

 cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat ;  experienta pe un post similar de minim 1 an atat in tara cat si in strainatate;  persoana empatica, responsabila, eficienta si cu aspect fizic placut.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja