Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

DESCRIEREA POSTULUI: Servirea mancarurilor si a bauturilor Supravegherea evenimentelor Primirea oaspetiilor VA OFERIM: Contract de munca pe o perioada nedeterminata, incheiat in Germania Acoperim 60% din costurile cazarii asigurate de angajator Consiliere permanenta din partea echipei noastre si suport in limba romana Asigurare medicala, asigurare in caz de accidente, asigurare de somaj si asigurare de pensie Sporuri pentru orele lucrate suplimentar, in tura de noapte si de sarbatorile legale Posibilitatea de a primi un avans dupa prima saptamana de lucru Concediu 24 de zile pe an Prime de concediu si de Craciun Asistenta in rezolvarea problemelor oficiale in limbile germana si romana (inregistrare, obtinerea unei clase fiscale favorabile, gradinita, alocatie pt. copii etc.) Echipament de lucru si protectie oferite de noi GRATUIT Acces usor la locul de munca, asistenta in organizarea calatoriei dumneavoastra in Germania. Nu percepem nici un fel de comision!!! Si multe altele….

Cerinte

CERINTE: Cunoasterea limbii germane la nivel convesational (testare prin interviu telefonic) Experienta intr-un post similar Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta Spirit de echipa, flexibilitate

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai