Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Arta cofetarilor si ingredientele naturale dau nastere celor mai delicioase prajituri. Pasiunea ta pentru cofetarie va da gustul celor mai ispititoare dulciuri din cofetaria clientului nostru. Depune cv-ul tau pentru o pozitie de sef cofetar. Cerinte/Descriere Job Responsabilitatile postului de sef cofetar: Organizeaza si coordoneaza echipa de cofetarie-patiserie; Accepta, verifica si depoziteaza ingredientele pentru prepararea dulciurilor si calculeaza consumul acestora în functie de gramaj; Realizeaza aluaturi, mixturi, cozonaci si creme, înghetata, produse semifinite si finite de cofetarie, patiserie; Proiecteaza si executa produsele de cofetarie mai elaborate; Verifica calitatea produselor si preleveaza esantioane pentru analiza de laborator; Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor în conditii igienice. Beneficii Salarizare bruta negociabila in functie de experienta; Posibilitatea de a lucra in una din cele mai cunoscute cofetarii din Bucuresti; Traininguri organizate in mod constant pentru pensonalul angajat.

Cerinte

Pasiune pentru cofetarie, seriozitate, initiativa; Experienta de minim 5 ani in domeniu; Calificare de cofetar; Cunostinte MS Office (Word, Excel); Studii medii/superioare finalizate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai