Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Responsabilități la locul de muncă: • Sortare, descărcare, încărcare marfă. • Experienţa anterioară nu este necesară. Se asigură training complet. După training candidatul este capabil să: - Să verifice toate stocurilor de intrare pentru lipsuri și deteriorări - Să includă bunurile primite în depozit - Să despacheteze și să aranjeze mărfurile pe rafturi - Să se asigure că stocurile se află la locul corect - Să menţină locul de muncă curat şi securizat şi să optimizeze utilizarea spaţiului - Să reaprovizioneze stocurile - Să încarce camioane şi remorci - Să comunice şi să coopereze cu supraveghetorii şi colegii - Să răspundă la orice solicitare din partea operatorilor de la sucursale în intervalul de timp cerut, operaţiuni ca: scanare, preluare şi ambalare mărfuri - Să preia cu acurateţe comenzile de la clienţi şi să efectueze verificări regulate pentru a se asigura că sunt expediate numai bunuri care au factură emisă - Să facă inventarul şi să menţină standardele înalte pentru controale - Să raporteze orice discrepanţe Salariul (Brut, Taxa 4%): începând cu £ 7,50p / h - £ 11, 00 / h. Plata salariului se face săptămânal în cont bancar. Programul: Se lucrează în ture. Se lucrează minim 40 de ore pe saptămână. Se pot efectua ore suplimentare. Cazarea: Este asigurată contra cost. Transportul: Transportul de la cazare la locul de muncă şi retur este asigurat contra cost.

Cerinte

Cerințe: • limba engleză la nivel conversațional; • vârsta cuprinsă între 18 – 48 ani; • seriozitate; • profesionalism; • disponibilitate imediată. - Preluare din gară/autogara la sosirea în UK şi transfer la locul de cazare; - Asistenţă gratuită pentru programare la NINO (national insurance number) şi deschidere cont bancar; - SIM card Lyca Mobile gratuit.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai