Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Ai mai lucrat cu batranii si ti-a facut placere sa ii ajuti? Noi, Belrao Group, companie cu peste 12 ani de experienta pe piata din Romania si cu mii de clienti multumiti, venim in ajutorul tau cu o oferta de munca foarte avantajoasa! CAUTAM INFIRMIERI SAU ASISTENTI MEDICALI PENTRU AZILELE DIN ANGLIA! BENEFICIILE TALE: -cazare la hotel de 4**** si masa platite de angajator in timpul cursului obligatoriu de Induction -28 zile de concediu platit/an -suport continuu pe perioada sederii dumneavoastra in Anglia -cazarea este asigurata cu ajutorul angajatorului, dar nu stati in cazare de personal, ci privata -nu sunteti mutati intre locatii pentru a acoperi doar ture ocazionale, asigurandu- va astfel un standard de viata normal, ofertele in care home fiind de la 3 luni la 12 luni - cuplurile sau grupurile de prieteni pot aplica impreuna si vor fi plasati in acelasi azil PLATA SE FACE DE DOUA ORI PE LUNA, ASTFEL: Plata pentru persoane care NU au 6 luni experienta in UK ca infirmier: - £7.55/hr primele 6 luni, ulterior £7.80/hr in timpul saptamanii si £8.30/hr weekend-uri Plata pentru persoane care au 6 luni experienta in UK ca infirmier: - £7.80/hr in timpul saptamanii si £8.30/hr weekend-uri, renegociere dupa 6 luni Pentru asistenti cu PIN, plata incepe de la 14 lire/hr, iar dupa 6 luni, 15,37 lire/hr.

Cerinte

-minim 18 ani -limba engleza la nivel conversational -cazier curat, fara antecedente penale -experienta cu batranii/bolnavii chiar si in familie/cunostinte

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile