Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Oferta job cameriste UK Preselectie in vederea angajarii de personal de curatenie. cerintele/conditiile de munca: >>         Varsta minima legala este de 18 ani. >>         Acceptam persoane cu nivel minim de limba Engleza (oferim cursuri gratuite si acreditate de limba Engleza) >>         Se lucreaza cu contract de munca pe perioada nedeterminata, avand o perioada de proba de 3 luni. >>         Se ofera training platit si  concediu platit (28 zile/an)  >>         Plata se face la 2 saptamani. >>         Oferim Ł7.5/h si se lucreaza 5 zile pe saptamana (consideram si part time pt persoanele care studiaza) >>         Actele necesare pentru angajare: Pasaport sau buletin, National Insurance Number (ii putem indruma noi cum sa aplice) si un cont bancar (putem ajuta cu actele necesare pt deschiderea unui cont bancar) >>         Uniforma este oferita de catre companie. >>         Programul de lucru este 8 AM- 4 PM de Luni pana Vineri  si 9 AM-17PM Sambata si Duminica. >>         Posibilitate de promovare pt cei care doresc sa-si construiasca o cariera in domeniul hotelier.

Cerinte

>>         Toti viitorii angajati trebuie sa treca prin interviul de angajare (interviu si in limba romana) dupa care se semneaza contractul de munca si regulile de protectia muncii. >>  >> Daca aveti intrebari nu ezitati sa ne contactati. Pentru mai multe detalii puteti sa ne contactati la tel. Totodata, candidatii interesati pot trimite un CV in limba engleza(cu foto) la adresa de email.

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai