Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Perfect at Work Holland SRL in colaborare cu Goodmorning BV cauta personal cu experienta in: curatat, taiat si impachetat Trandafiri si taiat si impachetat Gerbera - pentru Olanda Nu se percepe nici un fel de comision sau alte taxe ascunse pentru serviciile oferite sau pentru prelucrarea documentelor! Se oferă: - Contract pe perioada determinata de 1 an de zile, cu posibilitate de prelungire; - Salariu intre 6.30 euro-8.00 euro (brut)pentru persoane cu varsta cuprinsa intre 18 si 23 ani , si intre 8.60 euro – 9.00 euro (brut)pentru persoanele cu varsta peste 23 ani, raportat la un program de 8 ore/zi, cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare a caror plata se va face in procent de 125 %. (Un salariu saptamanalvariaza intre 120 euro – 200 euro (net) in conditiile in care se lucreaza 5 zile /saptamana, cate 8 ore/zi); - Cazare in locuinte care corespund standardelor legale în Olanda; - Transportul la locul de munca; - Asigurare medicala; - Indrumare la locul de munca; - Pregatirea tuturor actelor necesare pentru a munci si locui legal în Olanda; - Call-center in limba romana. Acte necesare realizarii dosarului: - Pasaport/Cartea de identitate; - CazierulJudiciar; - Permisul auto ( dacadetineti); - Extras de cont (in euro) in care o sa va primiti salariul; - Un Cazier fiscal de la Finante/ Adeverinta de la Primaria din localitatea de domiciliu – RegistrulAgricol / Adeverinta de la Biroul de Evidenta a Populatiei din care sa reiasa adresa in care figurati cu domiciliul;

Cerinte

Cerinţe: - Femei cu varsta intre 18 si 45 de ani/ Barbati cu varsta cuprinsa intre 18 si 35; - Persoane motivate sa lucreze in strainatate; - Cunostinte de baza de limba engleza (constituie un avantaj); - Experientain domeniu este obligatorie; - Permisul de conducere (constituie un avantaj); - Forma fizica buna, clinic sanatos; - Capacitate de a lucra atat individual, cat si in echipa; - Seriozitate, flexibilitate si disciplina in munca.

100 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja