Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti student si doresti sa muncesti in Anglia in perioada vacantei?! SC Munca Strainatate SRL iti ofera sansa sa muncesti in depozite de imbracaminte in Marea Britanie. Singura conditie este sa cunosti limba engleza la un nivel mediu si sa fii dornic sa muncesti. Responsabilitati: - sortare si ambalare marfa. Salariul este de 7,2 lire pe ora. Cazarea va fi pusa la dispozitie de catre o agentie imobiliara din Marea Britanie contra cost. La sosirea in Anglia se va platiti chiria in avans pentru 2 saptamani in suma de 140 lire si 110 lire va fi comisionul agentiei imobiliare. Contractul va fi pe o perioada determinata de 3 luni. NU se percepe comision la aceasta oferta!

Cerinte

Cerinte: - limba engleza la un nivel mediu-conversational - persoana organizata, muncitoare - experienta nu este necesara intrucat vi se asigura training de specialitate.

30 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja