Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Phantom Shopping Romania, cu o experienta de peste 5 ani in proiecte de mystery shopping la nivel national si international, cauta clienti misteriosi in toata tara. Clientul misterios trebuie sa viziteze magazine si sa joace rolul unui client interesat de achizitionarea unor produse sau servicii. Pe parcursul vizitei el trebuie sa urmareasca si sa evalueze diferite aspecte precum curatenia din magazin, atitudinea generala a angajatilor, abilitatile lor de vanzare si/sau prezentare a unor produse. Plata se face pe proiect.

Cerinte

PHANTOM SHOPPING, firma care ofera servicii de mystery shopping pentru evaluarea activitatilor de marketing, resurse umane, management al calitatii etc. Cerinte: -minim 18 ani -spirit de observatie -memorie buna -capacitate de a respecta termene limita -acces permanent la internet -abilitati dezvoltate de comunicare -abilitati de baza in utilizarea Microsoft Word si a internetului

100 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja