Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de recrutare Belrao Group, alaturi de partenerii sai din Anglia, cauta infirmieri pentru a profesa in sistemul medical din U.K. Noi oferim contract de munca pe perioada nedeterminata, semnat inca din tara si statut similar unui cetatean britanic (28 zile concediu platit/an;), avand suportul nostru in vederea : deschiderii unui cont bancar, obtinerii NINO, realizarii asigurarii medicale, asistenta cu actele, cazare etc. Ce oferim? - 100 GBP ACHITATI de catre angajator pentru transport - 50 GBP cadou de la Belrao Group - pentru cei care pleaca in luna Februarie si trec de cele 3 luni de proba - 20 GBP - plata de la Belrao Group - pentru clientii care ne recomanda prieteni ce ne devin si clienti - la sosire in Anglia veti avea cazare (mic dejun/cina) la un hostel, cursul de Induction - care este absolut obligatoriu si fara de care nu se poate lucra la ei in azile indiferent de studii si experienta avuta, suport cu deschiderea contului bancar, obtinerea NINO (National Insurance Number), CRB (Criminal Background Check), informatii privind inregistrarea la GP si multe alte servicii pentru a functiona in legalitate in UK - cazarea este asigurata de angajator contra cost si cu retinere din salar (nu se achita in avans) - in medie cazare cu toate utilitatile incluse, masa, transport aproximativ 300 GBP/luna - avans de max 500GBP bani de buzunar pana la prima plata salariala - contract de munca pe perioada nedeterminata - minimum de ore GARANTAT - NU percepem taxe si comisioane - curs CVQ la sosire - angajator certificat ISO 9001, leader de piata in U.K. - plata orara de la 7,25 GBP - 15 GBP/hr - CRB, uniforma - asigurare obligatorie - concediu odihna platit - 28 zile/an - suport 24/7 - cuplurile/grupurile de prieteni cu experienta - plasati impreuna - probabil singura agentie de profil care ofera si pensie privata! Responsabilitatile infirmierului: - ajuta batranii dimineata cu spalat pe dinti - ajuta batranii cu servirea meselor, imbracat - schimbat pat - ingiena personala - plimbari, supravegherea acestora in timpul activitatilor - servit ceai (de 4-5 ori pe zi) - administrarea medicamentelor nu trebuie sa intre in raspunderea dvs Venit estimate/luna pentru INFIRMIER: la 35 de ore medie/ saptamana la 7,25GBP: 1141 lire brut; 13600 brut, net £12399 la 45 de ore medie/saptamana la 7,25GBP: 1468 lire brut; 17600 brut, net £15000 la 60 de ore medie/saptamana la 7,25GBP: 1957 lire brut; 23484 brut, net £19056

Cerinte

Candidatul potrivit: - limba engleza la nivel conversational - varsta incepand cu 18 ani - cazier judiciar - fara antecedente - atitudine pozitiva si placerea de a lucra cu varstnicii - pentru partea masculina se cer obligatoriu studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sau cursuri de infirmieri NU PERCEPE TAXE SAU COMISIOANE!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja