Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

JOB4LIFE vine in ajutorul cunoscatorilor de limba engleza cu o gama extinsa de oferte de munca. Lucram de mai bine de un an cu partenerii nostri din Olanda si Begia si putem afirma cu mandrie plasarea cu succes a peste 100 de candidati. Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii: CONSTRUCTIILOR SERVICE AUTO INDUSTRIEI LOGISTICA & TRANSPORT ALIMENTARA (PROCESAREA CARNII)

Cerinte

JOB4LIFE vine in ajutorul cunoscatorilor de limba engleza cu o gama extinsa de oferte de munca. Lucram de mai bine de un an cu partenerii nostri din Olanda si Begia si putem afirma cu mandrie plasarea cu succes a peste 100 de candidati. Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii: CONSTRUCTIILOR SERVICE AUTO INDUSTRIEI LOGISTICA & TRANSPORT ALIMENTARA (PROCESAREA CARNII) Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu: A2 – B1; Experienta pe un post similar +2ani; Permis auto + masina proprie – constituie avantaj; Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata; Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui profil; Seriozitate;

20 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai