Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie rotativa in cadrul unui hotel / fastfood Posibilitate de promovare in cadrul companiei Intre 35-70 de ore pe saptamana, fluctuant, minimum £6.5/hr Brut + bacsis acolo unde pozitia implica bacsis Venit net estimat lunar: intre £800 si £2000 Cazare si masa asigurata contra cost (intre £0-£70/saptamana)- se retine lunar din venitul net deci nu platiti in avans Fara depozit de cazare la sosire Suport local pe perioada sederii Cursuri de limba Engleza Certificare Work Experience la finalizarea primelor 12 luni de sedere in UK Se accepta cupluri sau grupuri de prieteni Asistenta cu: obtinere NINO, cont bancar Plecari imediate Se percepe taxa pentru acest program: £580 achitabili in 2 rate Va rugam sa aveti in vedere costuri suplimentare cu biletul de avion si bani de buzunar

Cerinte

- nivel conversational de limba Engleza - peste 18 ani - fara cazier - atitudinea este cheia succesului - experienta de baza in domeniu - cuplurile sunt bine venite - pentru persoanele cu varsta pana in 30 de ani experienta in domeniu nu este necesara, dar este un avantaj BRG este agentie de recrutare cu aproape 9 ani experienta Interviurile pentru posturi se organizeaza fie online, fie la sediul firmei din Cluj in baza unei programari la interviu- confirmata de angajatii BRG si pre-stabilita

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja