Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Crownwell Recruitment este o echipa puternica construita pe principii solide – performanta, pasiune catre excelenta si orientare catre rezultate. Cu experienta vasta in domeniul resurselor umane si al plasarii de personal echipa Crownwell Recruitment este rezultatul extinderii si al dorintei de perfectionare de peste 7 ani, avand sedii in Marea Britanie si Romania. Suntem aici sa iti oferim continuitate, stabilitate, siguranta si indrumare in dezvoltarea carierei tale. Orice demers spre dezvoltarea ta profesionala, trebuie sa te reprezinte in fiecare etapa a evolutiei tale. Depune-ti CV-ul aici si inscrie-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca din Romania si Anglia,

Cerinte

Aceasta este o oportunitate interesanta pentru un profesionist cu experiență dovedită în management , recrutare , care se va ocupa cu interactionarea cu departamentele guvernamentale sau înființarea unor noi sedii / . Oferim pachet salarial competitiv pentru candidatii cu experiență profesională. Candidatul ideal va avea un nivel de limba engleza cel putin conversational atat vorbit cat si scris.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja