Detalii loc de munca

Descrierea jobului

UNIDENT PLUS SRL este o societate românească, importator şi distribuitor de produse şi echipamente stomatologice, iar scopul său principal este de a promova distribuţia echipamentelor stomatologice bazate pe tehnologii moderne. Inovaţia şi calitatea sunt principalele caracteristici ale produselor pe care le comercializăm, oferind astfel clienţilor noştri servicii de înaltă calitate. Cautam o persoana cu: 1.Abilitati excelente de comunicare 2.Seriozitate 3.Pozitiva 4.Persoana dispusa sa invete lucruri noi Oferim: 1.Salariu fix 250 euro + %, cu posibilitatea unei cresteri salariale dupa cateva luni. 2. Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Cerinte

Abilitati excelente de comunicare Seriozitate Pozitiva Persoana dispusa sa invete lucruri noi Abilitati de convingere si comunicare telefonica. Competenta in redactare acte, oferte (Excel, Office)

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja