Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Verida Credit IFN SA este o institutie de credit ipotecar, prezenta in Romania din 2008. Ofera solutii de creditare personalizate in functie de cerintele clientului alaturi de o echipa specializata in acordarea creditelor ipotecare.

Cerinte

• Gandire orientata catre vanzarea solutiilor de finantare • Orientare catre rezultate si eficienta • Gandire pozitiva, spontaneitate si abilitati de comunicare • Spirit de initiativa si dorinta de a invata • Dorinta de a dezvolta o retea proprie de parteneri • Experienta in lucrul cu clientii si experienta in vanzari reprezinta un avantaj • Reltatiile deja stabilite in piata de creditare reprezinta un avantaj • Cunostinte de operare PC si Microsoft Office Principalele responsabilitati: • Consilierea si vanzarea directa a produselor financiare destinate persoanelor fizice; • Indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare si trimestriale; • Mentinerea relatiei cu clientul de la momentul depunerii dosarului si pana la semnare; • Identificarea si atragerea de clienti noi; • Identificarea si dezvoltarea de relatii comerciale cu entitati (firme sau persoane fizice) cu potential de generare leaduri; • Informarea si indrumarea clientilor pentru intocmirea dosarelor de creditare; • Colectarea documentatiei necesare obtinerii unui credit si introducerea informatiilor in aplicatia companiei; • Mentinerea relatiei cu departamentele suport din cadrul companiei. Facilitati: • Training gratuit alaturi de o echipa de vanzari specializata in acordarea de credite cu ipoteca • Pachet salarial motivant • Bonusuri lunare – procent din creditele acordate (fara limita de suma) • Laptop si telefon de serviciu • Asigurare medicala privata • Mediu de lucru placut si profesionist • Posibilitati de promovare

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai