Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Contactarea telefonica a debitorilor si preluarea apelurilor in vederea recuperarii sumelor datorate de acestia, aplicand tehnicile si standardele de calitate stabilite; - Informarea debitorilor in legatura cu aspectele specifice debitelor/platilor si negocierea in vederea recuperarii sumelor restante, conform termenelor si procedurilor departamentale, actionand politicos si eficient;

Cerinte

- Abilitati dovedite de negociere si putere de convingere; - Atentie la detalii si bune abilitati de organizare si prioritizare a sarcinilor; - Capacitatea de a relationa cu persoane dificile; - Experienta in activitatea de colectare debite/lucru cu debitori in regim de call-center reprezinta un avantaj; - Bune abilitati de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook); - Atitudine pozitiva si orientata spre rezultate; - Disponibilitate de a lucra in ture, part-time.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai