Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job4life recruteaza Ofiteri Securitate pentru mall-ul din Dubai, cel mai mare mall din lume care gazduieste aproximativ 635 de magazine. Responsabilitati: asigurarea ordinii si linistii, patrulare verificarea echipamentului de securitate si mentinerea lui in conditii optime monitorizarea si autorizarea intrarii si iesirii angajatilor, vizitatorilor si a oricaror persoane raspunde intr-o maniera profesionala solicitarilor clientilor si actioneaza atunci cans situatia o cere respectarea procedurilor si politicilor companiei

Cerinte

Cerinte: experienta profesionala in domeniu cunoasterea limbii engleza la nivel mediu / avansat persoana responsabila si de incredere Oferta salariala: 1200 $ / luna perioada contractuala 2 ani Beneficii: permis de munca si rezidenta platite de angajator cazare si transport asigurate de angajator bilete de avion platite de angajator asigurare medicala Agentia noastra NU percepe comision de la candidati!!!

5 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja