Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

!!!Infomunca S.R.L. recruteaza persoane pentru agricultura/ sere pentru o companie din Olanda incepand din luna ianurie/ februarie 2018!!! Nu percepem comision! -Se lucreaza in sere la cules de sparanghel -Salarizarea incepe de la 9,51 euro/ora ce poate creste in functie de cantitea culeasa ( de la 0.57 euro euro / kg la 0,60 euro/kg cules) -Ore lucrate: minim 38 de ore/saptamana +posibilitate de ore suplimentare -Se lucreaza 5 zile pe saptamana cu 2 zile libere -Cazarea este oferita de angajator contra cost: 330/luna cu toate cheltuielile incluse -Asigurarea medicala: 21,49 Euro/saptamana -Locul de munca este pe o perioada lunga de timp

Cerinte

-Experienta reprezinta avantaj: in agricultura, sere, cules rosii, castraveti, ardei,sparanghel,ciuperci etc. -Persoana dinamica -Persoana serioasa - In cazul in care sunteti un grup de 3 persoane, o persoana din grup trebuie sa fie detinator de permis cat. B si o persoana sa cunoasca limba engleza la nivel conversational -Persoana harnica

20 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai