Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

-Se cauta femei, barbati, cat si cupluri, cu varsta cuprinsa intre 18 si 55 de ani. -Domenii de activitate: agricultura, constructii, horticultura, metale, nutritie, servicii de curatenie, servicii logistice, etc. CE SE OFERA: -salariul brut de 9,51 eur/ ora; plata salariului saptamanal; -Cazare oferita contra cost de catre angajator cu toate cheltuielile incluse: 80,50 de Euro/saptamanal. Costul cazarii se va plati din salariu -Asigurarea medicala oferita contra cost 22,40 Euro/saptamana. -Asistenta la obtinerea BSN/ Sofi Number. CE NU SE OFERA: -NU asiguram transportul din Romania in Olanda. Popovici Alexandru Verbeek Recruitment Department Lingsendijk 15 | 5941 NK Velden-Holland

Cerinte

-Engleza, olandeza sau germana la nivel conversational -Experienta reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie -Avantaj: detinerea permisului de conducere cat.B (nu este obligatoriu) -Disponibilitate de a lucra cel putin 10 saptamani Acte necesare -Cazier judiciar curat -Copie C.I. sau pasaport romanesc valabil -cont bancar in euro pe nume propriu valabil (de preferinta contul sa fie deschis la banca ING). -Copie dupa permisul de conducere (daca este cazul)

10 pozitii disponibile 46 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai