Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Top Performer (model de top) Dacă ești o femeie cu trăsături fine, slăbuțică, ambițioasă și dornică să ai câștiguri mari din videochat în Iași, dacă ești dispusă să muncești zilnic câte zece-unsprezece ore, atunci acesta este jobul perfect pentru tine! Noi te ajutăm să-ți îndeplinești targeturile și visurile tale

Cerinte

Cerințele jobului: Cerințele ChatLIVE pentru jobul de performer de top la videochat în Iași (model de top, model de vârf) sunt următoarele: Minim 20 ani împliniți Limba engleză (sau franceză) la un nivel foarte avansat, atât în scris cât și vorbit Aspect fizic de excepție Disponibilitatea pentru program de lucru prelungit, de 11-12 ore zilnic Seriozitate și ambiție Ce-ți oferim: Pentru poziția de TOP performer, studio-ul ChatLIVE îți oferă următoarele: În funcție de model, oferim pachet de înfrumusețare ce poate conține mărirea sau micșorarea sânilor, a buzelor, operații estetice pentru nas sau alte zone, etc Contract de muncă pe perioadă nedeterminată însă cu perioadă minimă de colaborare impusă Trainer dedicat care va munci cot la cot cu tine Procent variabil, eventual chiar negociabil, în funcție de abilități și cunoștințe. Posibilitatea de renegociere a procentului (și a contractului de muncă) la fiecare 6 luni Participare în proiecte speciale dedicate modelelor cu potențial ridicat Creare brand și identitate, site personal

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja