Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Candidatul ideal: Administreaza relatiile cu partenerii existenti si partenerii noi prin email sau telefonic; Administreaza echipele de web design, programare, link building si copywriting; Planifica si supervizeaza punerea in aplicare a diverselor proiecte; Genereaza raportari si efectueaza plati catre diversi parteneri;

Cerinte

Atitudine proactiva, dorinta de a invata si a pune in practica tehnologii noi; Organizat, perseverent si orientat catre obtinerea rezultatelor; Gindire analitica, creativa, capacitate de planificare si executie; Cauta oportunitati noi care sa ajute la cresterea performantelor; Cunostinte avansate de Microsoft Office (Word, Excel, Power Point); Cunostinte de limba engleza (scris si vorbit);

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai