Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ce vei face in echipa noastra? • Inregistrezi contractele de servicii in sistemele UPC; • Procesezi in sistem documentatia primita dupa efectuarea instalarii serviciilor de catre echipele tehnice; • Asiguri respectarea procedurilor specifice procesului de Activare; • Sustii si colaborezi cu echipele de vanzari din punct de vedere oferte, procese si proceduri; • Comunici telefonic si prin email cu clientii pentru a clarifica si confirma oferta contractata de acestia. Ce oferim? • Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si prietenosi; • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala; • Program de munca flexibil; • Bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal.

Cerinte

Ce ne dorim de la tine? • Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica in care suntem pasionati de dezvoltarea profesionala? • Iti place sa ajuti si sa gasesti rapid solutii? • Vorbesti limba engleza la nivel mediu si aplicatiile Microsoft (Word, Excel) nu iti sunt necunoscute? • Esti atent la detalii si incerci sa te organizezi cat mai bine? Daca te regasesti in cele de mai sus asteptam cu nerabdare aplicatia ta! In cazul in care ai o experienta minima pe un rol similar ne-ai impresionat deja!

1 pozitii disponibile 50 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai