Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

ROL: Pregatirea, asamblarea si testarea debitmetrelor Micro Motion. Testare electronica si hidrostatica, intocmirea rapoartelor de testare, impachetarea produselor finite din liniile de asamblare. RESPONSABILITATI: Aplica procesele fluxului de productie in conformitate cu procedurile de lucru, prin utilizarea adecvata a echipamentelor; Pregateste componentele ce urmeaza a fi asamblate in conformitate cu instructiunile de lucru si comanda de productie; Asambleaza produsele in conformitate cu instructiunile de lucru; Testeaza produsele finite si completeaza datele referitoare la rezultatele testelor in conformitate cu comanda de productie; Raporteaza problemele aparute in timpul productiei catre supervizorul direct; Efectueaza si mentine curatenia la postul de lucru.

Cerinte

Candidatul ideal Experienta de minim 1 an in asamblare/montaj sau in mediu de productie; Experienta in urmarirea unor instructiuni de lucru/ proceduri, completarea rapoartelor simple; Limba engleza constituie avantaj (nivel incepator); Cunostinte de utilizare a calculatorului, tiparire, e-mail.

1 pozitii disponibile 33 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai