Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operator sondaje de opinie prin telefon asistat de calculator: aplicare de chestionare tip CATI - (chestionar cu intrebari prestabilite, aplicate prin intermediul calculatorului. Daca esti o persoana sociabila , flexibila , activa , dinamica , serioasa , punctuala , atunci te asteptam in echipa noastra in calitate de operator call-center Pozitie ideala pentru orice varsta.

Cerinte

- Capacitate de persuasiune; - Fluenta si cursivitate in vorbire; - Capacitate de lucru cu calculatorul; - Seriozitate si punctualitate; - Disponibilitate de lucru – 8 ore/zi sau 4 ore/ zi; - Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica. Oferta (bonusuri, beneficii) Training asigurat in cadrul companiei; Mediu de lucru tanar si placut; Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei; Posibilitatea realizarii de venituri semnificative pe proiect.

20 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja