Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Anglia, Operator CNC. -studierea documentatiei de executie a reperelor; -programarea masinii unelte cu comanda numerica; -reglarea initiala a masinii unelte cu comanda numerica; -reglarea statica a sculelor si montarea dispozitivelor de fixare; -prelucrarea lotului de piese, controlul pieselor executate pe masini unelte cu comanda, -asigurarea functionarii masinilor-unelte cu comanda numerica, planificarea activitatii proprii si organizarea locului de munca. Beneficii: -cazarea si transportul sunt asigurate; -salariul 1500 lire brut; -oportunitatea unui contract de munca pe o perioada nedeterminata in Anglia. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta de peste 3-5 ani in meseria de operator CNC in tara sau strainatate; -cunoasterea formelor, dimensiunilor, tipurilor de freze si a metodelor de frezare; -cunoasterea principiilor de functionarea ale masinilor de frezat cu comanda numerica; -cunostinte de limba engleza la nivel avansat; -permis de conducere, categoria B.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja