Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ULMA Packaging, companie cu capital spaniol din Apahida, jud. Cluj, producatoare de utilaje de ambalat pentru industria alimentara, angajeaza pentru sediul din Apahida personal in domeniul prelucrarilor mecanice pentru operarea masinilor CNC de frezare Sarcini principale: Reglarea mașinilor unelte CNC; Echiparea cu scule în funcție de cerințele desenului tehnic Operarea mașinilor unelte CNC pentru unicate, serii mici și serii mari Realizarea de masuratori specifice postului cu ajutorul aparatelor de masura si control ( subler, micrometru etc); Pregateste si intretine masinile CNC in vederea functionarii optime;

Cerinte

PROFIL -Studii medii; -Experienta in proces/productie minim 6 luni-reprezinta un avantaj; -Cunostinte tehnice: desen tehnic (obligatoriu), materiale, procese de prelucrare a materialelor; -Cunostinte minime de mecanica; -Curs CNC- constituie un avantaj. APTITUDINI -Abilitati foarte bune de comunicare; -Capabil sa lucreze in echipa; -Orientat spre rezultate; -Flexibilitate; -Autonomie in luarea deciziilor; -Dornic de a-si imbunatati continuu cunostintele. Se ofera urmatoarele beneficii: - tichete de masa - transport asigurat - bonus semestrial pentru concedii - tichete cadou - alte beneficii.

8 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja