Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru reprezinta o companie cu o traditie de peste 50 de ani in productie de piese rotative. Punctul de lucru din Romania a fost infiintat in 2008, in apropiere de Oradea. Responsabilitati: - Verifica planul de productie si aprovizioneaza locul de munca cu materiale si semifabricate; - Identifica si studiaza produsele ce urmeaza a fi prelucrate; - Programarea masinii unelte cu comanda numerica, reglarea sculelor si dispozitivele de fixare in colaborare stransa cu Reglorul din sectie; - Intocmeste planul de productie conform cerintelor specifice pentru productie; - Verifica vizual integritatea pieselor executate, starea si aspectul suprafetelor prelucrate; - Depozitarea si expeditia pieselor prelucrate.

Cerinte

- Experienta minima in operare CNC; - Nivel minim de: Citire/interpretare desen tehnic; - Aparatura de masura si control, alte echipamente in domeniu; - Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi de L-V. Beneficii: - Salariu atractiv in functie de experienta si performanta; - Bonus lunar de productie si fidelitate; - Crestere treptata a salariului in functie de motivatie si rezultate la locul de munca; - Bonuri de masa; - Decontare transport.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai