Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie mutinationala producatoare de piese auto, operatori cnc. Responsabilitati: - efectuarea lucrarilor de prelucrare piese pe masini CNC ; - realizarea masuratorilor la piese cu dispozitivele existente : micrometru, subler, Hommel si 3D; - asigurarea schimbarii sculelor de prelucrat si corectarea pieselor; - asigurarea curatarii masinilor la sfarsitul schimbului de lucru. Beneficii: - oferta salariala competitiva ; - se acorda tichete de masa pentru fiecare zi lucrata ; - un loc de munca sigur si conform standardelor occidentale.

Cerinte

Profil tehnic si de personalitate: Prezinta un avantaj experienta in operarea echipamentelor CNC (router, laser). Principalele atribute pe care le cautam la candidatii nostri sunt seriozitatea, buna capacitate de invatare si adaptare, punctualitatea si capacitatea de a lucra in echipa.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja