Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Experienta profesionala: experienta pe frezele cu control numeric, preferabil program heidenhain. Bune cunostinte de desen mecanic si ale instrumentelor de masurat. Descrierea activitatii si competentele profesionale: Candidatul va trebui sa lucreze pe freze cu control numeric de dimensiuni medii (de la 8 metri pana la 20 metri) si pe piese medii-mari.Trebuie sa stie sa corecteze programul.Chiar daca nu cunoaste limbajul heidehain nu este o problema atata timp cat cunoaste alte programe de exemplu fanuc. Durata contractului si posibilitatea prelungirii: 3 sapatamni+3 luni+prelungire cu alte 6 luni. Numarul de ore lucrate: 8 ore de luni pana vineri si chiar si sambata Zile libere:2 Salariul: 1350 euro net pe luna, orele suplimentare vor fi platite cu 30% Se ofera concediu, primeste bani pe concediu. Posibilitatea de transferare a banilor in Romania. Cazarea in apartamente cu 2 dormitoare contra cost 130 euro pe luna Masa la companie la pretul de 2.75 euro pe zi Transportul pana in Italia suportat de candidat. Distanta de la cazare la locul de munca este de 5 km

Cerinte

Experienta pe frezele cu control numeric, preferabil programul Heidenhain, sau fanuc. Bune cunostinte de desen mecanic si ale instrumentelor de masurat. Cunostinte minime de limba italiana. Corectarea programului, Freza cu control numeric 8 20 metri

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja