Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Se cauta Operatori CNC. Locul de muncă este într-o companie franceză (localizată la marginea municipiului Brașov) producătoare de elemente de cauciuc pentru industria auto. - contract pe perioada nedeterminata - minim 8 clase (preferabil Școală Profesională) - se lucrează în 3 schimburi (de luni până vineri) - salariu brut 1.700 de lei (plus sporuri) + bonuri de masa (10 lei pe zi lucrată) - cazare pe toată perioada contractului (camere cu 4 paturi) - transportul de la fabrică spre și de la locul de cazare asigurat - echipament de protecție asigurat de catre firma Persoanele interesate sunt rugate sa lase un mesaj in privat cu numele si nr de telefon/ CV si vor fi contactate in momentul in care se va incepe procesul de recrutare.

Cerinte

- minim 8 clase (preferabil Scoala profesionala) - disponibilitate pentru relocare in Brasov - seriozitate si stabilitate la locul de munca - flexibilitate - persoana muncitoare

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai