Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC asigură un loc de muncă pentru postul de Operator CNC frezor, în cadrul unei firme din Cluj. Compania realizează piese de metal, activităţi de mecanică generală, de inginerie şi servicii de consultanţă tehnică legate de acestea, prestate în principal întreprinderilor de ansamblare sau intermediere. Responsabilităţi: - execuţia operațiilor pe mașini CNC în conformitate cu documentația tehnică pusă la dispoziție; - reglarea și operarea mașinilor CNC; - prelucrare mecanică prin frezare; - realizarea de diferite repere după un desen tehnic și foaie de lucru; - seriozitate şi îndemânare.

Cerinte

Cerințe: - cunoștințe generale despre prelucrări mecanice; - dorința de a învăța lucruri noi în permanență; - limba engleză la nivel mediu; - experienţa de lucru de minim 1 an în domeniu reprezintă un plus. Se oferă: - condiții de muncă foarte bune; - posibilitatea de a învăța lucruri noi în permanență; - pregătire specifică în domeniu; - salariu negociabil în funcție de experiență.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja