Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Absolute Jobs Romania caută operator CNC pentru mașină de îndoire, pentru clientul nostru din Roeselare, o companie din industria metalică. Responsabilități: - programarea mașinilor cu comandă numerică; - controlarea mașinii de îndoire; - alimentarea mașinii cu materia prima necesară; - setarea mașinii conform desenelor tehnice; - pregătirea lamelor și blocurilor în V conform specificațiilor tehnice; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență cu CNC-uri (mașini îndoire) de minim 2 ani; - experiență anterioară cu sistemul LVD/ Thrumph; - cunoștinte bune de desen tehnic; - experiență în utilizarea de dispozitive de control și măsurare; - limba engleza la nivel mediu;

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai