Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Infomunca Srl oferim locuri de munca pentru persoane cu experienta pe masini CNC, sau in sudura, in fabrici din Slovacia. Salariu: 6,7 Euro/ ora NET plus orele suplimentare Program de lucru: 37,5 ore pe saptamana cu regim de functionare in 3 schimburi Concediul de odihna platit Cazarea este oferita de angajator in case cu mai multe etaje, fiecare etaj avand baie si bucatarie (vor fi la comun). Costul cazarii va fi de 3.5 EUR pe noapte. Camerele sunt cu 2 sau 4 paturi Responsabilitati: crearea programului CNC- din sistemul Heideinhain operarea mașinii CNC (crearea de condiții optime de așchiere, prelucrarea conform piesei de prelucrat. pentru desen tehnic, reglare mașină) lucrul cu documentația tehnică. Tipurile de masini CNC: Soraluce FS8000, Butler ELGAMILL NC 800, Soraluce TA – A35

Cerinte

Educatie tehnica, Familiarizat cu crearea de program CNC in sistemul Heidenhain, min. 2-3 ani de experiență în domeniul de prelucrare CNC și programare CNC , cunoașterea desenelor tehnice și a tehnologiilor de prelucrare. Personalitate: flexibil, comunicativ, coerent, capabil de învățare, punctual

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai