Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job-ul presupune realizarea de interviuri telefonice in baza unui chestionar cu intrebari prestabilite, asistat de calculator. (CATI) Daca consideri ca esti persoana potrivita pentru acest job, adauga CV-ul tau. Nu esti tu cel care corespunde profilului, dar ai un prieten care doreste sa colaboreze cu noi? Foarte bine, asteptam CV-ul lui la adresa de mail mentionata in anunt. Detaliile referitoare la colaborarea pe proiecte, se vor discuta in cadrul interviului.

Cerinte

- Capacitate de persuasiune. - Fluenta si cursivitate in vorbire. - Capacitate de lucru cu calculatorul. - Seriozitate, punctualitate si responsabilitate. - Disponibilitate de lucru – min. 5 ore pe zi. - Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica. Plata este de 5.5 lei/ h. Programul Luni-Vineri: Part time: 9:00 - 13:00; Full time: 9:00 - 17:00.

25 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja