Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar. - Initierea apelurilor telefonice catre clienti si potentiali clienti ai bancii în scopul promovarii si vanzarii produselor şi serviciilor bancare; - Consilierea clientilor in alegerea produsului bancar care li se potriveste; - Efectuarea calculelor estimative pentru clientii interesati si efectuarea verificarilor necesare în platformele dedicate; - Intocmirea situatiilor post-apel conform discutiilor purtate cu clientii sau potentialii clienti contactati; - Stabilirea intalnirilor pentru clienti si potentiali clienti cu reprezentantii unitatilor teritoriale; - Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor si potentialilor clienti interesati de campaniile in derulare. Beneficii Oferite - Salariul este de 600 lei net + bonus - Oportunitatea de dezvoltare profesionala in domeniul bancar. Se lucreaza L-V 4 h/zi in intervalul 10:00 - 19:00

Cerinte

- Studii superioare finalizate/ in curs de finalizare; - Experienta pe un post similar de minim 3 luni; - Constituie un plus cunostintele din domeniul financiar-bancar; - Bune cunostinte de operare PC: pachetul MS Office; - Abilitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa; - Persoana comunicativa, cu bune abilitati de negociere si relationare.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja