Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce presupune acest job? - Preluarea apelurilor telefonice, identificarea nevoilor potențialilor clienți și prezentarea beneficiilor produselor de creditare - Efectuarea de apeluri telefonice către clienții existenți ai companiei - Introducerea de informații în baza de date a companiei - Verificarea gradului de satisfacție a clienților - Preluarea sesizărilor și reclamațiilor sosite din partea clienților Ce oferim? - Un mediu de lucru modern într-un colectiv tânăr - Program de lucru full time organizat în ture, cu un grad crescut de flexibilitate - Salariu fix și bonus de performanță - Concursuri periodice care permit suplimentarea câștigului în funcție de rezultate - Acces la pachete de servicii medicale private cu prețuri avantajoase - Oportunități reale de evoluție in carieră - strategia noastră este bazată pe promovarea persoanelor care își dovedesc valoarea și dorința de a evolua

Cerinte

Ce pregătire trebuie să ai? - Studii medii (bacalaureat) sau studii superioare în curs - Cunoștințe operare PC (Word, Excel) - Cunoasterea medie a limbii engleze - Experiență într-o poziție similară Ce fel de profil căutăm? - O persoană comunicativă, care inițiază ușor dialogul cu alte persoane - Abilități de ascultare activă și de negociere - Claritate și coerență în exprimarea scrisă și orală - O bună memorie a datelor și cifrelor - Bună planificare și organizare - Atenție distributivă - Spirit de echipă - Flexibilitate și dinamism

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja