Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Iti doresti un venit, fie chiar si suplimentar? Daca da, KANTAR TNS ROMANIA, una dintre cele mai cunoscute companii de cercetare a opiniei publice, angajeaza persoane dinamice pentru postul de operator call center (realizarea sondajelor de opinie prin telefon). Avantaje: - prezenta zilnica nu este obligatorie, poti veni doar atunci cand iti permite programul; - program de minim 3-4 ore/zi; - poti veni dimineata sau seara, incadrandu-te in intervalul 09:00-20:00; - plata avantajoasa, fixa – pe ora; - bonusam performanta ta, fidelitatea, implicarea.

Cerinte

Cerinte: - minim studii medii; - seriozitate; - punctualitate; - cursivitate in vorbire; - fire comunicativa; - dorinta de munca si dezvoltare Se lucreaza in ture de 4 ore in intervalul orar din zilele pe care le ai disponibile. Se poate lucra atat dimineata, cat si dupa – amiaza sau seara, precum si in weekend daca esti disponibil. Beneficii: - bonusuri in functie de performanta - mediu de lucru placut si dinamic; - flexibilitate in programul de lucru; - oportunitati de dezvoltare profesionala si personala; - echipa tanara si profesionista; Descrierea companiei: KANTAR TNS, fondata in anul 1993, este una din principalele agenţii de cercetare de piaţă din Româ prezent, KANTAR TNS ofera servicii complete de cercetare si este una dintre cele mai puternice si mai avansate din punct de vedere tehnologic agentii de cercetare a pietei din TNS este acela de a oferi rezultate pe baza carora se poate construi o strategie, astfel incat clientii sa adopte masurile corespunzatoare pentru a-si imbunatatii imaginea si perceptia publica, sa isi creasca vanzarile, sa consolideze loialitatea clientilor, sa sprijine marcile in mod eficient si sa creasca randamentul investitiilor. KANTAR TNS este membru ESOMAR, garantand astfel sustinerea celor mai inalte standarde profesionale si etice.

15 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai